czwartek, 26 maja 2016 Dziś imieniny obchodzą: Filip, Paulina

Ścieżka Edukacyjna „Ogród Pawie Pióro” – zaprasza

pawie_otw

18 maja dokonano uroczystego otwarcia obiektu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: grantodawcy: Stanisław Majdański Przewodniczący Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Lublinie i Stanisław Roczkowski z biura terenowego WOŚiGW w Zamościu, Eugeniusz Polakowski z Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Zamościu.
 
 
więcej »

Zawiadomienie o sesji rady gminy

herb

Przewodniczący Rady Gminy Łabunie zawiadamia mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 25 maja 2016 r. o godz. 9:00 w  budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach przy ul. Orzechowej 10 odbędą się obrady XV sesji Rady Gminy Łabunie.
 
 
 
więcej »

Informacja

uwaga

W związku z realizacją Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014-2020 zgodnie z pkt 3.1.1. i 3.1.2. ww. Programu, przedstawiamy zaktualizowane dane teleadresowe podmiotów i organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu zamojskiego oraz zakres realizowanych przez nie oddziaływań, w szczególności korekcyjno-edukacyjnych wobec osób stosujących przemoc w rodzinie.

więcej »

Bądź ekologiczny! Wstąp do ogrodu!

otwarcie_pp_0

Wójt Gminy Łabunie serdecznie zaprasza Mieszkańców 18 maja 2016 r. (środa) o godz. 10.00 na otwarcie Ogrodu „Pawie Pióro” – edukacyjnej ścieżki dydaktycznej przy ul. Orzechowej.

więcej »

Konkurs dla dzieci

marzenie

Wójt Gminy Łabunie Antoni Wojciech Turczyn i Przewodniczący Rady Gminy Łabunie Adam Kniaź serdecznie zapraszają przedszkolaków i uczniów kl. I-III (3 – 10 lat) z terenu Gminy Łabunie do udziału w konkursie plastycznym pt. „O czym marzą dzieci?”.

więcej »

Apel!!!

20160229-i

Poszukujemy osób chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy. Szczegóły pod nr tel. 84 611 60 25 lub 507 659 370 (grzeczn.). Zapewniamy sterylizację, szczepienia oraz odrobaczenie.
więcej »

Zaproszenie na spotkanie w sprawie instalacji fotowoltaicznych

fotovolt

WÓJT GMINY ŁABUNIE zaprasza na spotkanie w sprawie instalacji fotowoltaicznych.

Osoby, które złożyły deklaracje w sprawie zainstalowania ogniw fotowoltaicznych, proszone są o przybycie w dniu 16 maja 2016r. na godzinę 17 do Domu Kultury w Łabuniach, na spotkanie z przedstawicielami Firmy Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. z siedzibą w Zamościu.

Omówione zostaną rozwiązania techniczne oraz prawne aspekty użytkowania takich instalacji.

Menu
Responsive Menu Clicked Image