poniedziałek, 20 lutego 2017 Dziś imieniny obchodzą: Leon, Ludomir

Zawiadomienie o sesji rady gminy

Przewodniczący Rady Gminy Łabunie zawiadamia mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 22 lutego 2017 r. o godz. 9:00 w  budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach przy ul. Orzechowej 10 odbędą się obrady XX sesji Rady Gminy Łabunie.

więcej »

Ciekawe ferie w Wólce Łabuńskiej

W dniach 25-27.01.2017 roku w Wólce Łabuńskiej odbywały się „ciekawe ferie” dla dzieci. Przez trzy dni, dzieci grały w gry planszowe i zręcznościowe, lepiły figurki, malowały obrazki. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, każdego dnia szykowały przekąski, które bardzo smakowały dzieciom. 28 stycznia odbyła się zabawa choinkowa.

więcej »

Młodzi Aktywni

Szkolenia, staże i poradnictwo zawodowe. Na takie wsparcie mogą liczyć młode osoby bezrobotne z terenu Lubelszczyzny. W woj. lubelskim ruszył projekt „Młodzi Aktywni”. Jego cel to pomoc i aktywizacja młodych pozostających bez pracy. Program skierowany jest również do mieszkańców Gminy Łabunie.

więcej »

Pokibicuj tenisistom i bilardzistom

Jeżeli nie masz planów na najbliższy weekend, wybierz się do Domu Kultury w Łabuniach. Tu odbędą się rozgrywki o Puchar i Tytuł Mistrza Stołu Bilardowego i Tenisowego. Start w sobotę (18 luty) o godz. 10.00. Wstęp wolny.
Organizatorem wydarzenia jest Referat Promocji i Rozwoju Gminy Łabunie.
.

więcej »

Daj z siebie 100% i podziel się 1%

Do rozliczenia się z fiskusem pozostały jeszcze prawie trzy miesiące. Są jednak tacy, którzy nie czekają na ostatnią chwilę i już teraz składają PIT-y. Warto pamiętać o przekazaniu 1%. Na taką pomoc liczy wiele organizacji pożytku publicznego (OPP), a w Gminie Łabunie – Hospicjum Santa Galla.

więcej »

Komunikat

Komunikat Lubelskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Lublinie dotyczący przetrzymywania drobiu w przeznaczonych do tego celu pomieszczeniach bez możliwości swobodnego poruszania się po otwartym wybiegu.

więcej »