sobota, 29 sierpnia 2015 Dziś imieniny obchodzą: Beata, Jan

Zaproszenie

dozynki_2015

Organizatorzy: Wójt Gminy Łabunie, Rada Gminy Łabunie i Proboszcz Parafii Łabunie zapraszają 30 sierpnia 2015 r. na Dożynki Gminno-Parafialne. więcej »

„Konsonans” w Radecznicy

kons_radecz

W poniedziałek, 24 sierpnia Kameralny Chór ,,Konsonans” uświetnił oprawę Mszy Świętej  w Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Radecznicy. Mszy Świętej przewodniczył ks. bp Edward Frankowski – biskup pomocniczy Diecezji Sandomierskiej. W dowód uznania Chór ,,Konsonsns” został zaproszony do wzięcia udziału w uroczystościach nadania tytułu Bazyliki Mniejszej, którym przewodniczyć będzie Nuncjusz Apostolski  J. E. ks. abp Celestino Migliore.

więcej »

Informacja

info

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach uprzejmie informuje, że od dnia 1 września 2015 r. rozpoczyna przyjmowane wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na okres zasiłkowy 2015/2016. więcej »

Składanie oświadczeń dotyczących strat w uprawach w związku z suszą

uwaga

W związku z występowaniem szkód w uprawach rolnych wynikających z braku opadów, prosimy bardzo osoby zainteresowane o składanie oświadczeń w tej sprawie. Oświadczenia składa się w budynku Urzędu Gminy w Łabuniach, pokój nr 9. Szacowaniem szkód zajmuje się komisja powołana przez Wojewodę Lubelskiego.

 

Formularze do pobrania z BIP Urzędu Wojewódzkiego:

Oświadczenie – uprawy

Oświadczenie – budynki

Oświadczenie – zwierzęta

Oświadczenie – sady

Informacja dla rolników – szacowanie strat

Obwieszczenie

info

Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego o wydaniu decyzji zmieniającej decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. więcej »

W Roku św. Jana Pawła II – konkurs

jpii

Referat Promocji, Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy Łabunie, Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie ogłaszają VIII Gminny Konkurs (interdyscyplinarny) – literacki, plastyczny, fotograficzny, recytatorski, muzyczny, quiz wiedzy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łabunie Antoniego Wojciecha Turczyna i Proboszcza Parafii Łabunie ks. Piotra Rawlika. więcej »

Konkurs fotograficzny

konk_fot_09_i

Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjności i Transferu Technologii „HORYZONTY” organizuje konkurs fotograficzny „Bioróżnorodność Polski Południowo-Wschodniej w obiektywie” w ramach projektu „W harmonii z naturą – promocja bioróżnorodności Polski Południowo-Wschodniej” dla mieszkańców województwa podkarpackiego i lubelskiego.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image