wtorek, 6 grudnia 2016 Dziś imieniny obchodzą: Mikołaj, Jarema

W 74. rocznicę wysiedleń

wys_16

4 grudnia 2016 r. w kościele parafialnym w Łabuniach celebrowano uroczystą Mszę św. w intencji wysiedlonych w 1942 r. mieszkańców Gminy Łabunie. W uroczystości udział wzięły poczty sztandarowe Gminy Łabunie, Szkoły Podstawowej w Łabuniach, Gimnazjum w Łabuniach, Ochotniczych Straży Pożarnych z Łabuń, Barchaczowa i Ruszowa, przedstawiciele organizacji kombatanckich, władze gminy, Mieszkańcy.

więcej »

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy

karate_lublin

26-27 listopada 2016 r. odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy w kategoriach kumite, kata, oraz kata team. W całej imprezie udział wzięło ok 600 zawodników z 17 krajów europejskich. W niedzielę 27-11-2016 w Pucharze Europy z Gminy Łabunie Zamojski Klubu Karate Kyokushin reprezentował Kolaja Wiktor – tym razem poza podium. Zamojski Klub Karate Kyokushin reprezentowała 12 zawodników. Z Pucharu Europy przywieźliśmy 2 brązowe medale.

więcej »

Dawne Komputery i Gry w Łabuńkach

dkig_i

Wójt Gminy Łabunie, Dyrekcja Zespołów Szkół, Fundacja Promocji Retroinformatyki „Dawne Komputery i Gry” z Wrocławia zapraszają mieszkańców gminy na „Festiwal Dawnych Komputerów i Gier – Łabunie 2016”, który odbędzie się w Zespole Szkół w Łabuńkach Pierwszych w dniach 1-2 grudnia w godz. 9- 16.00. więcej »

Harmonogram zebrań wiejskich w 2016 r.

info

Wójt Gminy Łabunie informuje, że w dniach 3-9 grudnia 2016 r. w poszczególnych miejscowościach odbywać się będą zebrania wiejskie. Terminy zebrań – w harmonogramie poniżej.

więcej »

Ogłoszenie

info

W związku z planowaną uroczystością wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stali mieszkańcy naszej gminy proszeni są o kontakt do dnia 31 grudnia 2016 r. z Urzędem Stanu Cywilnego w Łabuniach (tel. 84 611 60 15). Dotyczy małżeństw zawieranych w latach 1956-1957, które do chwili obecnej nie otrzymały tego odznaczenia, a także zawieranych w latach 1966-1967 poza terenem Gminy Łabunie.

Apel!!!

adopcja

Poszukujemy osób chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy. Szczegóły pod nr tel. 84 611 60 25 lub 507 659 370 (grzeczn.). Zapewniamy sterylizację, szczepienia oraz odrobaczenie.
więcej »

Super Sołtys 2016 z Barchaczowa

sol_ro_16

25 listopada podczas Wielkiej Gali Super Sołtys 2016 zorganizowanej przez Kronikę Tygodnia tytuł Sołtysa Roku 2016 Powiatu Zamojskiego otrzymała Elżbieta Kuźma – sołtys Barchaczowa. Super Sołtys otrzymała wiele nagród i podziękowań m.in. od Wójta Gminy Łabunie i Przewodniczącego Rady Gminy.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image