poniedziałek, 25 lipca 2016 Dziś imieniny obchodzą: Walentyna, Krzysztof

W Roku Henryka Sienkiewicza – konkurs

h_sienk_i2

Referat Promocji, Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy Łabunie, Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie ogłaszają IX Konkurs literacki, plastyczny i wiedzy dla Mieszkańców Gminy Łabunie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łabunie Antoniego Wojciecha Turczyna – „W Roku Henryka Sienkiewicza”.

Finał: 3 września podczas Narodowego Czytania „Quo Vadis”.

więcej »

Zwrot podatku akcyzowego w 2016 r.

akcyza2

Wójt Gminy Łabunie przypomina o możliwości odzyskania w 2016 r. części pieniędzy wydanych na olej napędowy zużywany do produkcji rolnej. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek wraz z załącznikami (faktury VAT) w Urzędzie Gminy. więcej »

Wizyta studyjna w Krainie Rumianku

rum_16i

W podziękowaniu za współpracę, aktywne działanie na rzecz swoich sołectw i promocję gminy Łabunie w wydarzeniach kulturalnych w powiecie i województwie Wójt Gminy Łabunie zaprosił KGW do udziału w wyjeździe integracyjnym do Krainy Rumianku w Hołownie, gm. Podedwórze.
więcej »

Zaproszenie

kopc_i

AKTe – Amatorskie Koło Teatralne zaprasza na 22 lipca 2016 r. o godz. 19.30 do zespołu pałacowo-parkowego w Łabuniach na 300. urodziny Jana Jakuba Zamoyskiego i spektakl „Kopciuszek”. Wstęp wolny.

więcej »

Zaproszenie

piknik_i20160724

W niedzielę, 24 lipca 2016 r. o godz. 15 zapraszamy do Barchaczowa na piknik rodzinny.
 
 
 
 
 
więcej »

Informacja o projekcie.

uwaga

Projekt dotyczy bezpłatnych szkoleń wraz z płatnym stażem dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej z terenu woj.lubelskiego.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image