poniedziałek, 24 października 2016 Dziś imieniny obchodzą: Rafal, Marcin

Dzień Dawcy Szpiku

dkms0

1 września to symboliczna i wiele mówiąca data w historii. Dla 28-letniego Łukasza Zwolana ma jednak szczególne znaczenie. Tego dnia poszedł na swoja własna wojnę z podstępnym i atakującym znienacka wrogiem – ostrą białaczka limfoblastyczną. „Podjąłem walkę z panią B i zamierzam ja wygrać. Białaczka na arenie międzynarodowej osiągnęła już tak wiele, ze wystarczy jej zwycięstw”.
więcej »

Biało-czerwony marsz dla Łukasza

dkms_logo

28 października uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkolaki wraz z opiekunami przemaszerują ulicami Łabuń i Łabuniek zaznaczając swoją obecnością, że wspierają akcję DKMS POKONAJMY NOWOTWORY KRWI dedykowaną Łukaszowi Zwolanowi (byłemu uczniowi łabuńskich szkół).

więcej »

Informacja

info

W związku z realizacją projektu technicznego kompleksowej modernizacji wysokościowej szczegółowej osnowy geodezyjnej dla obszaru powiatu zamojskiego Starosta Zamojski zwraca się z uprzejmą prośbą o przychylne traktowanie wykonawców prac geodezyjnych.

więcej »

Akcja „Jesteś widoczny- jesteś bezpieczny”

odblask0

W ramach akcji „Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny” zorganizowanej przez Wójta Gminy Łabunie Antoniego Wojciecha Turczyna i Przewodniczącego Rady Gminy Adama Kniazia zostało zakupione 1000 sztuk opasek odblaskowych z czego w Dzień Edukacji Narodowej zostało przekazane na ręce dyrektorów szkół 700 sztuk dla dzieci i przedszkolaków, 100 sztuk dla Posterunku Policji w Łabuniach, 200 sztuk do dyspozycji urzędu gminy.

więcej »

Kolejny udany start zawodnika ZKKK

20161015_0

Reprezentujący Gminę Łabunie Wiktor Kolaja kolejny raz potwierdził przygotowanie do Pucharu Europy, który odbędzie się 26-27 listopada w Lublinie na Hali Globus.
Wiktor był bezkonkurencyjny w swojej kategorii zajmując I m-ce w kumite na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin IKO o Puchar Bielucha. Zawody odbyły się 15 października 2016 r. w Chełmie.
ZKKK reprezentował także Alan Kania. Zawodnikom gratulujemy!

więcej »

Przyjdź, poćwicz i poczuj się lepiej !!!

aero16

Gmina Łabunie od 19 października serdecznie zaprasza na nieodpłatne zajęcia z aerobiku.

Harmonogram zajęć:

  • poniedziałki – środy (hala sportowa w Łabuńkach Pierwszych) godz. 19.00-20.00
  • wtorek – czwartek (sala gimnastyczna w Łabuniach) godz. 20.00-21.00

 
więcej »

„Aktywny powrót źródłem sukcesu” – projekt

aktywny_powrot

Fundacja Szkoły Polskie informuje o rozpoczęciu realizacji na terenie projektu „Aktywny powrót źródłem sukcesu”, którego celem jest poprawa sytuacji zawodowej oraz wzrost szans zatrudnienia uczestników poprzez zdobycie pożądanych na rynku pracy kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image