Gmina Labunie  
Gmina Labunie
Gmina Labunie
..:: Witamy na stronie Gminy Łabunie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu ::..
Gmina Labunie
Gmina Labunie Gmina Labunie Gmina Labunie
Gmina Labunie

Ważne Linki

Szukaj w GoogleBramka SMS

Gmina Labunie
REALIZACJA PROGRAMU KADENCYJNEGO 2010-2014
czwartek, 06 listopad 2014

Podsumowanie realizacji zadań Samorządu Gminy Łabunie w okresie mijającej kadencji 2010 – 2014 

Czytaj całość...
ANKIETY EWALUACYJNE STOWARZYSZENIA LGD "ZIEMIA ZAMOJSKA"
wtorek, 04 listopad 2014

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Zamojska" przystąpiło do realizacji ewaluacji Lokalnej Strategii Rozwoju. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiet ewaluacyjnych, dzięki którym możliwe będzie zbadanie poziomu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju oraz poznanie Państwa opinii na temat pracy i funkcjonowania samego Stowarzyszenia LGD "Ziemia Zamojska".

Czytaj całość...
INFORMACJA ARR
piątek, 31 październik 2014

Uwaga, producenci owoców i warzyw!!!

Agencja Rynku Rolnego informuje, że od 29 października 2014 r. producenci owoców i warzyw, którzy chcą skorzystać z kolejnego nadzwyczajnego wsparcia, mogą składać powiadomienia do właściwego, ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta Oddziału Terenowego ARR.

Czytaj całość...
USUWANIE AZBESTU - NABÓR WNIOSKÓW NA 2015 ROK
piątek, 31 październik 2014

W związku z trwającym projektem pt. Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego wzmocniony sprawnym monitoringiem ilości oraz kontroli ich usuwania i unieszkodliwiania, którego okres realizacji trwa od 1 stycznia 2012 r. do 30 czerwca 2016 r. Urząd Gminy Łabunie informuje, iż nabór wniosków dla osób fizycznych na usuwanie azbestu w 2015 r. planowany jest na okres od 3 do 28 listopada 2014 r.
Czytaj całość...
ODZNACZENI W LUBLINIE
poniedziałek, 27 październik 2014

Wszyscy Państwo jesteście dla nas przykładem! Wasza postawa życiowa oraz gorliwość w pracy zawodowej są dla nas świadectwem tego, że "prawdziwy patriotyzm nie tylko polega na tym, ażeby kochać jakąś idealną ojczyznę, ale ażeby kochać, badać i pracować dla realnych składników tej ojczyzny, którymi są ziemia, społeczeństwo, ludzie i wszelkie ich bogactwa" – tymi słowami przemawiał wojewoda lubelski Wojciech Wilk w czasie ceremonii wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych.

Czytaj całość...
"NON OMNIS MORIAR" - WYSTAWA E. MAGDZIAK
czwartek, 23 październik 2014

Non Omnis Moriar - pod takim tytułem 21 października 2014 r. w Zamojskim Domu Kultury otwarto wystawę fotografii pochodzącej z Ruszowa-Kolonii Eweliny Magdziak.
 
Czytaj całość...
ZAPROSZENIE
środa, 22 październik 2014

Wójt Gminy Łabunie oraz Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego V-System Sparta Łabunie zapraszają mieszkańców gminy do uczestnictwa w cyklu Spotkań Obywatelskich poświęconych zdrowiu i profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Spotkania są realizowane w ramach projektu Razem Możemy Więcej współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Społecznych 2014-2020.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 22 - 28 z 710
Gmina Labunie

Org. pozarządowe

Dokumenty
KGW
OSP
Stowarzyszenia

Polecamy Strony

 

Gmina Labunie