Gmina Labunie  
Gmina Labunie
Gmina Labunie
..:: Witamy na stronie Gminy Łabunie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu ::..
Gmina Labunie
Gmina Labunie Gmina Labunie Gmina Labunie
Gmina Labunie

Ważne Linki

Szukaj w GoogleBramka SMS

Gmina Labunie
KONKURS PROFILAKTYCZNY "NIE! BO RAK"
piątek, 05 czerwiec 2015

Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Gminy w Łabuniach ogłaszają Konkurs Literacki Nie! Bo rak.

 

Czytaj całość...
"SŁODKO JEST..." - WYCIECZKA
wtorek, 02 czerwiec 2015

30 maja dwie grupy uczniów i przedszkolaków z Łabuń i Ruszowa wzięło udział w warsztatach i pokazie wyrobu cukierków w Zamojskiej Manufakturze Słodyczy Tęcza.
Uczestnicy konkursu Słodko jest mieszkać w Łabuniach wykonali własnoręcznie lizaka, dodatkowo otrzymali drobny upominek w postaci paczuszki cukierków.
Czytaj całość...
ZAWODY KARATE W TOMASZOWIE LUBELSKIM
wtorek, 02 czerwiec 2015

W dniu 23 maja 2015 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się Second International Integration Kyokushin Karate Cup In Memory Of Sosai Mas Oyama. W turnieju wystartowało 225 zawodników z Polski i Ukrainy. Zamojski Klub Karate Kyokushin reprezentowała czterdziestoosobowa ekipa.
Czytaj całość...
WYNIKI WYBORÓW DO RADY POWIATOWEJ LIR
wtorek, 02 czerwiec 2015

31 maja br. w Domu Kultury w Łabuniach przeprowadzono wybory do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim. Wyniki podajemy poniżej.

Czytaj całość...
INFORMACJA DLA POSZKODOWANYCH PODCZAS PODTOPIEŃ
czwartek, 28 maj 2015

Urząd Gminy Łabunie informuje, że właściciele gospodarstw rolnych którzy ponieśli straty w wyniku wystąpienia nawalnego deszczu w dniu 26 maja 2015 r. mogą złożyć w tutejszym urzędzie oświadczenia o powstałych szkodach - do dnia 10 czerwca bieżącego roku.
Czytaj całość...
WYBORY DO IZB ROLNICZYCH
środa, 27 maj 2015

31 maja br. (niedziela), w godzinach od 800 do 1800 odbędą się wybory do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim. Gmina Łabunie stanowi okręg wyborczy nr 201. Głosowanie odbędzie w  Domu Kultury w Łabuniach ul. Parkowa 9.

Czytaj całość...
"MOJA WIEŚ W..." - KONKURS DLA SZKÓŁ
wtorek, 26 maj 2015

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct przy Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu  zapraszają do udziału w VII konkursie plastycznym: Moja wieś  w Unii Europejskiej –  wczoraj, dziś i jutro.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 22 - 28 z 846
Gmina Labunie

Org. pozarządowe

Dokumenty
KGW
OSP
Stowarzyszenia

Polecamy Strony

 


Gmina Labunie