Gmina Labunie  
Gmina Labunie
Gmina Labunie
..:: Witamy na stronie Gminy Łabunie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu ::..
Gmina Labunie
Gmina Labunie Gmina Labunie Gmina Labunie
Gmina Labunie

Ważne Linki

Szukaj w GoogleBramka SMS

Gmina Labunie
LATO Z OSKAREM KOLBERGIEM
środa, 06 sierpień 2014

Referat Promocji Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy Łabunie i Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie zapraszają dzieci, młodzież, dorosłych mieszkańców gminy do udziału w bezpłatnych zajęciach artystycznych, mających na celu wykonanie prac konkursowych na VII Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny Lud. Jego zwyczaje, sposób życia, mowa, podania, przysłowia, obrzędy, gusła, zabawy, pieśni, muzyka i tańce.

Czytaj całość...
PROGRAM "WYPRAWKA SZKOLNA"
poniedziałek, 04 sierpień 2014

Wzorem lat ubiegłych w roku szkolnym 2014/2015 realizowany jest Rządowy program pomocy uczniom Wyprawka szkolna przeznaczony na dofinansowanie kosztów zakupu podręczników przez rodziców.
Czytaj całość...
ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA W CHÓRZE GMINY ŁABUNIE
poniedziałek, 04 sierpień 2014

Wszystkich dorosłych, młodzież, dzieci, panie oraz panów, którzy lubią śpiewać i chcą wspólnie muzykować, niezależnie od tego czy już kiedyś próbowali, zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałym chórze. 
Czytaj całość...
INFORMACJA O WYCIECZCE DO CHEŁMA
piątek, 01 sierpień 2014

     W związku z sezonem urlopowym oraz nakładaniem się terminów z innymi wydarzeniami, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie informuje o przeniesienie terminu wycieczki na wrzesień bieżącego roku. Bliższe informacje przekażemy po ustaleniu szczegółów.

Czytaj całość...
INFORMACJA DLA HODOWCÓW TRZODY CHLEWNEJ
poniedziałek, 28 lipiec 2014
 W związku z  wykryciem wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terytorium naszego kraju, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zamościu podaje najważniejsze informacje dotyczące choroby.
Czytaj całość...
INFORMACJA
piątek, 25 lipiec 2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach uprzejmie informuje, że od dnia 1 sierpnia 2014 r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2014/2015.
Czytaj całość...
"ZAMELDUJ SIĘ W MOCÓWCE" - TURNIEJ TYSIĄCA I PIKNIK RODZINNY
czwartek, 24 lipiec 2014

Zmagania karciane rozpoczęły się tuż po 900, skończyły ok. 2000. Przy siedmiu stolikach zasiadło 20 osób (4 panie i 16 panów). Zawodnicy grali zgodnie z regulaminem mistrzostw i zasadami gry w tysiąca. Od godziny 1400 na placu przed świetlicą  KGW Mocówka zorganizowało dla mieszkańców piknik rodzinny, podczas którego wystąpili m. in. zespoły śpiewacze z terenu gminy, Grześki, duet One oraz Magdalena Świstowska, Tomasz Piłat oraz Łukasz Zwolan.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 22 - 28 z 674
Gmina Labunie

Org. pozarządowe

Dokumenty
KGW
OSP
Stowarzyszenia

Polecamy Strony

 

Gmina Labunie