Gmina Labunie  
Gmina Labunie
Gmina Labunie
..:: Witamy na stronie Gminy Łabunie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu ::..
Gmina Labunie
Gmina Labunie Gmina Labunie Gmina Labunie
Gmina Labunie

Ważne Linki

Szukaj w GoogleBramka SMS

Gmina Labunie
W ROKU KOLBERGA - ŚWIĄTECZNE WARSZTATY
wtorek, 16 grudzień 2014

Zwieńczeniem obchodów Roku Kolberga w Gminie Łabunie było spotkanie z ludoznawcą, etnografem, prezesem Oddziału Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego w Zamościu. Pani Maria Fornal poprowadziła warsztaty tradycyjnego zdobienia bożonarodzeniowego drzewka.

Czytaj całość...
"GRAJ W BOCCIA!": JEDYNA TAKA GMINA W POLSCE!
piątek, 12 grudzień 2014

10 grudnia na hali sportowej w gościnnych progach szkół z Łabuniek Pierwszych odbyły się IV Integracyjne Mistrzostwa Gminy Łabunie o Puchar Wójta Gminy Graj w Boccia!

Czytaj całość...
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KARATE KYOKUSHIN
piątek, 12 grudzień 2014

Mikołajkowa wesoła atmosfera i emocje związane z rywalizacją na macie towarzyszyły uczestnikom Turnieju Mikołajkowego w Łabuńkach. Liczna grupa zawodników debiutowała na Turnieju odnosząc już pierwsze sukcesy.


Czytaj całość...
OGŁOSZENIE
poniedziałek, 08 grudzień 2014

W związku z planowaną uroczystością wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie prosi się stałych mieszkańców naszej gminy, którzy zawierali związek małżeński w latach 1954-1955 (60-lecie) a które do chwili obecnej nie otrzymały Odznaczenia Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a także osoby które w latach 1964-1965 zawierały związek małżeński poza terenem Gminy Łabunie o możliwie szybki kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Łabuniach (tel. 84 611 60 15).

I SESJA NOWEJ RADY GMINY
środa, 03 grudzień 2014

W związku z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Zamościu w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Gminy z terenu działania Komisarza Wyborczego w Zamościu wybranych w wyborach samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku, 1 grudnia zwołano I sesję nowo wybranej Rady Gminy Łabunie.

Czytaj całość...
ZAPROSZENIE DO IZBY MUZEALNEJ
poniedziałek, 01 grudzień 2014

W każdą środę w godz. 800-1300 zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Izby Muzealnej w Barchaczowie.
Na Izbę Muzealną składają się: Izba Pamięci Wzgórze 256 oraz Izba Mieszkalna z wyposażeniem z początku XX w. W sali multimedialnej udostępniono archiwalne fotografie mieszkańców Barchaczowa.

Wyposażenie Izby Muzealnej w Barchaczowie zakupiono za pośrednictwem LGD Ziemia Zamojska ze środków UE w ramach Wdrażania lokalnych strategii rozwoju – małe projekty PROW 2007-2013.

5-LECIE KGW WIERZBIE
wtorek, 25 listopad 2014

Niedzielne popołudnie w świetlicy wiejskiej w Wierzbiu upłynęło w wyjątkowej, serdecznej atmosferze, pełnej wspomnień i uśmiechów. Miejscowe KGW Zorza podsumowało 5 lat swojej działalności.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 22 - 28 z 725
Gmina Labunie

Org. pozarządowe

Dokumenty
KGW
OSP
Stowarzyszenia

Polecamy Strony

 

Gmina Labunie