Gmina Labunie  
Gmina Labunie
Gmina Labunie
..:: Witamy na stronie Gminy Łabunie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu ::..
Gmina Labunie
Gmina Labunie Gmina Labunie Gmina Labunie
Gmina Labunie

Ważne Linki

Szukaj w GoogleBramka SMS

Gmina Labunie
DOŻYNKI POWIATOWE 2014
wtorek, 02 wrzesień 2014
31 sierpnia na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Klemensów – Park w Michalowie (gm. Sułów) odbyły się dożynki powiatowo-gminne. Uczestniczyły w nich delegacje z gmin powiatu zamojskiego, a wśród nich reprezentanci sołectw z terenu Gminy Łabunie. 
Czytaj całość...
OBCHODY 75. ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ
poniedziałek, 01 wrzesień 2014

Jak co roku, w pierwszych dniach września Gmina Łabunie upamiętniła pamięć poległych w czasie II Wojny Światowej oraz działania obronne Narodu Polskiego przeciw armii niemieckiej z 1939 r.

Czytaj całość...
ŁABUŃSKIE LATO Z KOLBERGIEM Z WIZYTĄ W ZAGRODZIE GUCIÓW
piątek, 29 sierpień 2014

Zgodnie z zapowiedzią na zakończenie gminnego Lata z Kolbergiem uczestnicy akcji wzięli udział w wycieczce do wiejskiej Zagrody w Guciowie. Dwukrotna 26 i 27 sierpnia podróż w czasie na długo pozostanie w naszej pamięci.
Czytaj całość...
DESZCZOWE MOŻLIWOŚCI TARGOWISKA
poniedziałek, 25 sierpień 2014

Siąpiący deszczyk i odrobinę niższa (niż zwykle) temperatura nie przeszkodziły w zorganizowaniu Targowiska możliwości. Kto żyw lub zahartowany, komu uśmiech dziecka więcej wart niż dokonania bohaterów seriali znalazł - choć program z przyczyn zewnętrznych nieco okrojony - coś dla siebie.


Czytaj całość...
INFORMACJA POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII
poniedziałek, 25 sierpień 2014

Mając na względzie bezpieczeństwo sanitarne kraju oraz bezwzględną konieczność dostosowania się do obowiązujących przepisów prawa Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zamościu przypomina o konieczności zgłaszania do Powiatowych Lekarzy Weterynarii zamiaru dokonania uboju zwierząt na terenie gospodarstwa w celu produkcji mięsa na użytek własny.

Czytaj całość...
INFORMACJA
poniedziałek, 25 sierpień 2014

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach informuje, że od dnia  1 września 2014 r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na okres zasiłkowy 2014/2015.
Czytaj całość...
KONKURS FOTOGRAFICZNY LGD "ZIEMIA ZAMOJSKA"
środa, 20 sierpień 2014

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Zamojska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Ziemia Zamojska w obiektywie III edycja. Celem konkursu jest ukazanie różnorodności i piękna krajobrazu, folkloru oraz architektury obszaru LGD Ziemia Zamojska.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 22 - 28 z 684
Gmina Labunie

Org. pozarządowe

Dokumenty
KGW
OSP
Stowarzyszenia

Polecamy Strony

 

Gmina Labunie