sobota, 20 października 2018 Dziś imieniny obchodzą: Irena, Jan

Informacja

W dniu 9 października Obwodowe Komisje Wyborcze powołane do przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. ukonstytuowały się w następujących składach osobowych:


 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 1 w Barchaczowie

Antoszak Malwina – Przewodniczący
Sokołowska Joanna – Z-ca Przewodniczącego
Bratko Mariola – Członek
Kosak Barbara Lucyna – Członek
Krupa Elżbieta Maria – Członek
Pacaj Angelika Paulina – Członek
Węcłak Karolina – Członek
Wójcik Hubert – Członek
Wudniak Olga – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 1 w Barchaczowie

Granda Elżbieta Małgorzata – Przewodniczący
Mikulska Małgorzata – Z-ca Przewodniczącego
Albingier Kamil – Członek
Halej Mariusz – Członek
Pacaj Aneta Teresa – Członek
Piela Aleksandra – Członek
Sobań Justyna – Członek
Wilczyńska Agnieszka – Członek
Żuk Justyna – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 2 w Łabuńkach Pierwszych

Helman Andrzej Wojciech – Przewodniczący
Kosak Magdalena – Z-ca Przewodniczącego
Fedak Sylwia – Członek
Helman Ewelina – Członek
Kostrubiec Małgorzata – Członek
Kusiak Marcin – Członek
Majewska Mariola – Członek
Mróz Aldona Sylwia – Członek
Życzkiewicz Agnieszka Teresa – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 2 w Łabuńkach Pierwszych

Kycko Eliza Anna – Przewodniczący
Antoniewicz Albina Jadwiga – Z-ca Przewodniczącego
Antoniewicz Łukasz – Członek
Bębenek Joanna – Członek
Klimko Beata Stanisława – Członek
Kulpa Dorota – Członek
Sawka Anna – Członek
Tomasiak Monika – Członek
Wałaszyk Helena – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 3 w Łabuniach

Sołoducha Dorota Bożena – Przewodniczący
Paszt Karol Michał – Z-ca Przewodniczącego
Bulicz Monika – Członek
Gajewska Danuta – Członek
Granda Urszula Agnieszka – Członek
Helman Aleksandra Maria – Członek
Kapłon Leszek – Członek
Pokryszka Ewa – Członek
Zimek Mateusz – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 3 w Łabuniach

Furmańczuk Agnieszka Małgorzata – Przewodniczący
Skraban Krzysztof – Z-ca Przewodniczącego
Jędruszko Robert – Członek
Kowalczuk Halina – Członek
Krzaczkowska Beata Jolanta – Członek
Lubaś Marek Wojciech – Członek
Pilipczuk Wiesława – Członek
Pitak Danuta Małgorzata – Członek
Przyczyna Angelika – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 4 w Wólce Łabuńskiej

Witkowski Piotr Mariusz – Przewodniczący
Wolska Jadwiga – Z-ca Przewodniczącego
Dudkowski Damian – Członek
Kurzępa Monika – Członek
Podskarbi Patryk Stanisław – Członek
Sasyn Zofia Grażyna – Członek
Semczuk Teresa – Członek
Skraban Edyta Monika – Członek
Szczerbik Kinga – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 4 w Wólce Łabuńskiej

Hubala Krystyna – Przewodniczący
Skiba Anna Maria – Z-ca Przewodniczącego
Dubik Grażyna – Członek
Kołodziejczyk Bożena Grażyna – Członek
Merklinger Anna – Członek
Nowosad Urszula Teresa – Członek
Pokrywka Teresa – Członek
Wilczyńska Magdalena Ewelina – Członek
Woźniak Monika Katarzyna – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 5 w Ruszowie

Maziarczuk Aleksandra Katarzyna – Przewodniczący
Batyra Łukasz Konrad – Z-ca Przewodniczącego
Bodys Małgorzata – Członek
Burdzy Anna Dorota – Członek
Maziarczuk Maria Ewa – Członek
Sowa Mariola Beata – Członek
Synowiec Dorota Ewa – Członek
Wlaź Natalia – Członek
Zastąpiło Katarzyna – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 5 w Ruszowie

Wolska Aneta – Przewodniczący
Kiszka Stanisław – Z-ca Przewodniczącego
Bryk Mateusz – Członek
Ciuraszkiewicz Anna – Członek
Grenda Adrian – Członek
Helman Aleksandra Paulina – Członek
Lachawiec Halina – Członek
Łach Beata – Członek
Magdziak Mariola – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 6 w Majdanie Ruszowskim

Gałek Anna – Przewodniczący
Przyczyna Roman Stanisław – Z-ca Przewodniczącego
Bryk Antoni – Członek
Buczak Aneta Róża – Członek
Helman Beata Agnieszka – Członek
Hordyj Piotr – Członek
Podoba Izabela Zofia – Członek
Słupski Stanisław – Członek
Typiak Angelika – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 6 w Majdanie Ruszowskim

Byczek Katarzyna Agata – Przewodniczący
Błońska-Potocka Aleksandra Katarzyna – Z-ca Przewodniczącego
Corbin Kamila – Członek
Jastrzębska Barbara Monika – Członek
Karchut Renata Monika – Członek
Król Agnieszka – Członek
Małyska Magdalena – Członek
Semczuk Bożena – Członek
Życzkiewicz Agata – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania
nr 7 w Wierzbiu

Tokarska Kamila – Przewodniczący
Kniaź Zofia – Z-ca Przewodniczącego
Grela Kinga – Członek
Grula Daria – Członek
Kurzępa Joanna – Członek
Litwińczuk Marcin – Członek
Matejanko Katarzyna Magdalena – Członek
Nowosad Karol – Członek
Opalińska Joanna Edyta – Członek
 
 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania
nr 7 w Wierzbiu

Sowa Krystyna – Przewodniczący
Kniaź Danuta – Z-ca Przewodniczącego
Bondar Marlena Monika – Członek
Burdzy Adam – Członek
Byczek Bolesław Marek – Członek
Kuśmierz Paulina – Członek
Piłat Wojciech Tomasz – Członek
Pyś Stanisław – Członek
Sowa Jarosław – Członek