niedziela, 25 sierpnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Luiza, Ludwik

„Malowanie kolęd” – podsumowanie 7. edycji konkursu

23 stycznia w auli bł. Stanisława Starowieyskiego w zespole pałacowo – parkowym w Łabuniach podsumowano 7. edycję konkursu plastycznego „Malowanie Kolęd”. Nagrody i wyróżnienia 73 Laureatom wręczali: Mariusz Kukiełka – Wójt Gminy Łabunie, Krystyna Hubala – przewodnicząca jury, autorka obrazów olejnych z cyklu „Dawna wieś” prezentowanych na wystawie indywidualnej w łabuńskiej bibliotece, s. Teresa Neitsch FMM – gospodyni domu rekolekcyjnego.

Laureaci otrzymali także personalizowane dyplomy – na każdym umieszczono pracę autora. Ponadto, jak co roku, nagrodzone prace zostaną wydane w postaci kartek bożonarodzeniowych i zostaną przesłane wraz z życzeniami wójta do przyjaciół naszej gminy i autorów prac.

Organizator konkursu: Referat Promocji i Rozwoju Gminy dziękuje Siostrom za udostępnienie magicznego miejsca, jakim jest zespół pałacowo – parkowy, Bibliotece Publicznej Gminy Łabunie za przygotowanie wystawy prac, która do poniedziałku (28 I) gości u sióstr FMM, a następnie można ją będzie obejrzeć w Galerii Błękitnej przy bibliotece, Komisji za niezwykle ciężką, ale przyjemną pracę, Uczestnikom za feerię barw, pomysły i ciekawe rozwiązania, Opiekunom i Rodzicom za przybycie na rozstrzygnięcie, zachęcanie dzieci do udziału w konkursach i za wsparcie swoich pociech, Alicji Piłat uczennicy SP Łabunie i PSM w Zamościu za uświetnienie swoim występem finału konkursu, Wójtowi Gminy za zakup nagród i słodyczy.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach i innych gminnych konkursach!