niedziela, 15 grudnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Nina, Celina

Chór Konsonans z gminy Łabunie zaprasza na koncerty

Na dwa koncerty muzyki sakralnej zaprasza Chór Konsonans z gminy Łabunie. Oba wydarzenia wpisują się w 5-lecie jego istnienia.


Na zaproszenie chóru Konsonans zawita do Zamościa Chór Spes in Deo z Warszawy, który da koncert w niedzielę, 25 sierpnia w Katedrze Zamojskiej. Dzień później – Koncert Muzyki Sakralnej w Udryczach. Tym razem wystąpią oba chóry: Spes in Deo oraz Konsonans. Szczegóły na plakatach.

Przypominamy, że Chór Konsonans z gminy Łabunie wciąż przyjmuje osoby chętne do śpiewania. Mile widziane są Panie oraz Panowie, ale męskie głosy szczególnie poszukiwane. To nie tylko śpiewanie, ale i nowe znajomości, wspólna integracja oraz pozytywna energia płynąca z zamiłowania do muzyki. Wystarczy spełnić jeden warunek: lubić śpiewać. Nie ma ograniczeń wiekowych ani miejscowych – do chóru może wstąpić każdy z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy zadzwonić i zgłosić się. Potem już czeka na Was muzyczna przygoda w świecie nastawionych pozytywnie osób. Zgłoszenia do chóru pod nr tel. 505 777 900