sobota, 21 grudnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Tomasz, Tomisław

Zapisz się na warsztaty z robienia selfie i wygraj aparat fotograficzny

Warsztaty z robienie selfie? Tak! Zrobić profesjonalne selfie to też sztuka. Tego będzie można nauczyć się, a przy okazji wziąć udział w fajnej przygodzie na warsztatach Tworzę z Pasją organizowanych przez Wójta Gminy Łabunie. Zapisujcie się! Warto, bo do wygrania dwa aparaty fotograficzne

Pierwsze warsztaty odbędą się w sobotę, 12 października w Izbie Muzealnej w Barchaczowie ( w godz. 11.00-15.00), a drugie tydzień później w Domu Kultury w Łabuniach ( w sobotę, 19 października w godz. 11.00-15.00). W trakcie czterogodzinnych warsztatów przeniesiecie się w świat fotografii – będzie to przygoda z aparatem, także w plenerze. Przekonacie się, że zrobić fajne selfie, by można było pochwalić się znajomym, nie jest takie proste. To nie wszystko, bo na każdym z warsztatów zaplanowano konkurs, w którym do wygrania będzie aparat fotograficzny. Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy pod nr telefonu: 518 429 268.

Warsztaty pod hasłem „Tworzę z pasją” adresowane są do mieszkańców gminy Łabunie. Poprowadzi je Beata Synowiec. Realizowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r.