czwartek, 26 marca 2020 Dziś imieniny obchodzą: Emanuel, Larysa, Teodor

Informacja – S17

W trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, została podjęta decyzja o zmianie charakteru działań informacyjnych dotyczących Wykonania dokumentacji Projektowej w stadium Koncepcji Programowej oraz Dokumentów Przetargowych dla przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne” (KP, Cześć 2).

Zgodnie z komunikatem Prezesa Rady Ministrów, najbliższe dwa tygodnie to czas szeroko zakrojonych działań profilaktycznych, które mają zapobiegać szybkiemu rozpowszechnianiu się CONVID-19 w Polsce. Działania te mają na celu ograniczyć duże skupiska ludzi.

W związku z powyższym Gmina Łabunie informuje, że przedmiotowa dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej jednostki projektującej (w zakładce do pobrania)

http://s17-zamoscwsch-hrebenne.pl

Arkusze dokumentacji obejmujące przebieg odcinka 6 na obszarze gminy Łabunie dostępne są na stronie:

http://s17-zamoscwsch-hrebenne.pl/wp-content/uploads/2020/03/Plan-sytuacyjny-konsultacje-Odcinek-06.pdf

W celu umożliwienia lokalnej społeczności zapoznania się z rozwiązaniami projektowymi przedmiotowa dokumentacja w wersji papierowej zostanie przekazana do sołtysów w miejscowości: Łabuńki Drugie, Barchaczów oraz Łabunie.

Wszystkie uwagi/wnioski/pytania związane z dokumentacją projektową należy przekazywać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej do dnia 6 kwietnia 2020 r. na adres: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, 20-075 Lublin lub na adres mailowy: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl

 Wzór wniosku do pobrania: