W związku z wejściem w życie ustawy o dodatku węglowym, uprzejmie informujemy mieszkańców Gminy Łabunie, że wnioski o wypłatę dodatku węglowego można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00 (sala obsługi) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łabuniach, ul. Orzechowa 10, 22-437 Łabunie:

Czytaj więcej Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

Zespoły: Coco Jumbo, Eratox i LORDtl, Dj Tony, a do tego Strefy: Tradycji, Rękodzieła i Eko, Rodziny oraz Strefa Jedzenia i zabawa taneczna do północy - to wszystko już w niedzielę 28 sierpnia od godz. 14.00 na Dożynkach Gminno-Parafialnych przy boisku sportowym w Łabuniach. Szczegółowy program na plakacie. 

Czytaj więcej Zapraszamy na Dożynki w Łabuniach

Turniej Piłki Siatkowej - to kolejna - po turnieju piłki nożnej - sportowa impreza, która odbyła się w ostatnich dniach na łabuńskim Orliku.

Czytaj więcej Grali w siatkę na Orliku

Poszukujemy właścicieli lub osób chętnych do adopcji zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy pod numerem telefonu (84) 611 60 25.

Czytaj więcej Zwierzęta z gminy Łabunie poszukują domów

W imieniu organizatorów - Wojskowego Klubu Strzeleckiego "Technik" w Zamościu zapraszamy na Rodzinny Piknik Strzelecki w Łabuniach. 

Czytaj więcej Rodzinny Piknik Strzelecki w Łabuniach

Za nami 10 jubileuszowa edycja rajdu rowerowego "Odjazdowo-rowerowo Doliną Górnej Łabuńki". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej Rajd rowerowy – fotorelacja

Puchar „Orlika” w piłce siatkowej kobiet -  to kolejne sportowe wydarzenie na Orliku w Łabuniach. Kto chętny, może się jeszcze zapisać. 

Czytaj więcej Turniej Siatkówki – zapraszamy na Orlik

Cztery drużyny wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar „Orlika” w Łabuniach. Kto wygrał, kto został królem strzelców?

Czytaj więcej Piłkarskie zmagania na Orliku

Jak poprawić efektywność energetyczną swoich domów? Z jakich programów finansowych korzystać, by tego dokonać? Zapraszamy do zapoznania się z rządowym poradnikiem.

Czytaj więcej Poprawa efektywności energetycznej budynków – poradnik

Wójt Gminy Sułów zaprasza na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kolarstwie szosowym. Wyścig ze startu wspólnego: 6 sierpnia; wyścig indywidualny na czas - 7 sierpnia 2022 r. Szczegóły na plakacie i w Regulaminie załączonym poniżej.

Czytaj więcej Zaproszenie