czwartek, 10 września 2020 Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Mikołaj

Turniej Piłki Nożnej o Puchar „Orlika”

Pięć drużyn wzięło udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orlika, który w sobotę, 1 sierpnia odbył się na boisku Orlik w Łabuniach. To kolejne rozgrywki sportowe, które zostały rozegrane w ramach projektu Lokalny Animator Sportu. 

Udział w zawodach wzięło 5 drużyn: FC Ruszów, Woda się gotuje, ŁKS Finisz Parkiet, Delta Szwadron i Lebrony. 

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju.

Lp

Mecze

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

1.

1-2

FC Ruszów

Woda się gotuje

0:6

2.

3-4

ŁKS Finisz

Delta Szwadron

4:2

3.

1-5

FC Ruszów

Lebrony

1:3

4.

2-3

Woda się gotuje

ŁKS Finisz

2:0

5.

4-5

Delta Szwadron

Lebrony

0:3

6.

1-3

FC Ruszów

ŁKS Finisz

2:1

7.

2-5

Woda się gotuje

Lebrony

1:0

8.

1-4

FC Ruszów

Delta Szwadron

3:2

9.

5-3

Lebrony

ŁKS Finisz

1:0

10.

4-2

Delta Szwadron

Woda się gotuje

1:5

x

1

2

3

4

5

Punkty

Miejsce

1

x

0-6

2-1

3-2

1-3

4

3

2

6-0

x

2-0

5:1

1-0

8

1

3

1-2

0-2

x

4-2

0-1

2

4

4

2-3

1:5

2-4

X

0-3

0

5

5

3-1

0-1

1-0

3-0

x

6

2

Klasyfikacja Króla Strzelców

Lp

Imię i Nazwisko

Bramki

1.

Karol Borek

2

2.

Bartłomiej Krukowski

9

3.

Michał Kolaja

1

4.

Dawid Gemborys

3

5.

Adrian Rycaj

3

6.

Tomasz Dziuba

1

7.

Michał Bochniak

4

8.

Hubert Topolski

2

9.

Rafał Maziarczuk

1

10.

Kacper Pytlik

2

11.

Krzysztof Pilip

1

12.

Dawid Wiater

2

13.

Igor Mazurek

1

14.

Krystian Bryk

2

15.

Mateusz Rybak

1

16.

Krystian Sokołowski

1

17.

Przemysław Dudek

1

Składy Drużyn

FC Ruszów

  1. Antoniewicz

  2. Topolski Hubert

  3. Wiater Dominik

  4. Bondyra Kacper

  5. Bryk Krystian

Woda się gotuje

  1. Skiba Jakub

  2. Kolaja Michał

  3. Krukowski Bartek

  4. Sokołowski Krystian

  5. Borek Karol

ŁKS Finisz Parkiet

1. Gęborys Dawid

2. Dziuba Tomasz

3. Świstowski Damian

4. Maziarczuk Rafał

5. Gałek Miłosz

6. Szczerbik Sebastian

7. Salamon Kamil

Delta Szwadron

  1. Rycaj Adrian

  2. Rybak Mateusz

  3. Legieć Tomasz

  4. Mazurek Igor

  5. Nicpoń Mikołaj

  6. Piela Jakub

Lebrony

  1. Zaburko Dominik

  2. Pilip Krzysztof

  3. Pytlik Kacper

  4. Cyc Mateusz

  5. Cyc kacper

Składam podziękowania Wójtowi Gminy Łabunie Panu Mariuszowi Kukiełce za ufundowanie nagród oraz p. Katarzynie Grandzie, Katarzynie Dudek, Dianie Faranszkiewicz , Piotrowi Łojko za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

Animator Piotr Latawiec