czwartek, 26 marca 2020 Dziś imieniny obchodzą: Emanuel, Larysa, Teodor

Kiermasz Wielkanocny w Łabuniach – spędźcie z nami niedzielne popołudnie

Wręczymy nagrody, poczęstujemy „słodkim jajkiem”, zaserwujemy minirecital na saksofonie, będziemy zbierać pieniądze na szczytny cel. Tak będzie już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w Domu Kultury w Łabuniach. O godz. 14.00 rozpocznie się Kiermasz Wielkanocny, na którym wręczymy nagrody uczestnikom X Gminnego Konkursu „Przed Wielkanocą” pod patronatem Wójta Gminy Łabunie.

Co się będzie działo?
Uczestników konkursu i pozostałych mieszkańców gminy Łabunie powita Wójt Mariusz Kukiełka a następnie zostaną wręczone nagrody uczestnikom konkursu. Po części oficjalnej rozpocznie się minirecital. Z głośników popłynie muzyka na żywo – lokalni artyści zagrają na saksofonie w towarzystwie akordeonu. Po muzycznej uczcie rozpocznie się licytacja prac konkursowych. Dochód będzie przeznaczony na budowę Rodzinnego Domu, który powstaje w Zamościu. To kompleks terapeutyczno-opiekuńczy, w który zamieszkają osoby dorosłe z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu, który – co najważniejsze – ma szczytny cel. Niech najbliższa niedziela będzie wspólną grą do jednej bramki, dla jednego celu – wygrać pomoc dla potrzebujących.

Nagrodami dla uczestników konkursu są nie tylko przygotowane niespodzianki, ale i role, jakie spełniają Wasze prace – to dzięki Wam możemy zorganizować kiermasz, to dzięki Wam pielęgnujemy i promujemy świąteczne tradycje.

Dziękujemy i zapraszamy – widzimy się w najbliższą niedzielę.