W czwartek, 29 lutego odbyło się kolejne spotkanie edukacyjne i informacyjne pod hasłem „Stop Przemocy” zorganizowane przez Zespół Interdyscyplinarny w Łabuniach.

Czytaj więcej Kolejne spotkanie edukacyjne “Stop Przemocy”

Wójt Gminy Łabunie - Mariusz Kukiełka otrzymał od Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wyróżnienie "za zasługi dla sportu, promocję piłki nożnej i rozwój infrastruktury piłkarskiej na Zamojszczyźnie".

Czytaj więcej Wyróżnienie za zasługi dla sportu

W sobotę, 24 lutego 2024 r. w Hali Szkoły Podstawowej w Kąkolewnicy odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w Turnieju wystartowało 260 zawodników z 18 klubów IKO Polska.

Czytaj więcej Kąkolewnica: IV Ogólnopolski Turniej Karate

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wyszedł z inicjatywą organizacji kolejnych edycji cyklicznych konkursów skierowanych do mieszkańców obszarów wiejskich. Sprawdź, w którym konkursie możesz wziąć udział.

Czytaj więcej Konkursy dla mieszkańców wsi

Gmina Łabunie kupiła nowe auto do przewozu osób niepełnosprawnych. Posłuży podopiecznym Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Bródku.

Czytaj więcej Nowe auto do przewozu niepełnosprawnych

W Łabuniach odbyło się spotkanie edukacyjne i informacyjne pod hasłem "Stop Przemocy".

Czytaj więcej STOP Przemocy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach w 2024 roku będzie wypłacał dodatek osłonowy dla mieszkańców Gminy Łabunie. Dodatek osłonowy stanowi kluczowy element rządowej tarczy antyinflacyjnej, który ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu i żywności.

Czytaj więcej Dodatek osłonowy

Zapraszamy do obejrzenia transmisji obrad Rady Gminy Łabunie.

Czytaj więcej Transmisja obrad Rady Gminy Łabunie

Zaproszenie na kampanię społeczną „STOP  PRZEMOCY”.

Czytaj więcej „STOP PRZEMOCY”

Przypominamy o trwającej kontroli  wykonania obowiązków w zakresie pozbywania się nieczystości ciekłych gromadzonych w szambach lub w przydomowych oczyszczaniach ścieków. Sprawdź, czy kontrola dotyczy Ciebie i co musisz przygotować na taką kontrolę. 

Czytaj więcej Uwaga właściciele szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków !!!