niedziela, 25 sierpnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Luiza, Ludwik

Grali w nożną na Orliku

33 osoby, 5 drużyn – w niedzielę (12 maja) na boisku sportowym w Łabuniach odbył się Turniej Piłki Nożnej „Orlika” o Puchar Wójta Gminy Łabunie. W zawodach udział wzięło 5 drużyn, wybrano też króla strzelców.

O bramki walczyły drużyny: Blok Ekipa, Inazuma Eleven, Supa Strikes, Gegon Team, Kodżirasy. Kto zwyciężył? Gegon Team. Drużyna zdobyła 8 pkt. Na drugim miejscu uplasowały się Kodżirasy z 6 pkt. Trójkę najlepszych zamknęła ekipa Supa Strikes z 4 pkt. Na kolejnych pozycjach znalazły się: kolejno Inazuma Eleven i Blok Ekipa. Wybrano też najlepszego króla strzelców. Został nim Jakub Skiba, który strzelił 11 bramek.

Nagrody na turniej ufundował Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka. Wydarzenie zorganizował Piotr Latawiec – animator, na codzień prowadzący zajęcia sportowe na „Orliku” w Łabuniach. Współudział w organizacji i przeprowadzeniu turnieju mieli również: Diana Faranszkiewicz, Zbigniew Lewicki i Piotr Łojko.