wtorek, 7 lipca 2020 Dziś imieniny obchodzą: Benedykt, Cyryl

Święto rodziny w Barchaczowie

Przedstawienie artystyczne, zabawy i konkursy, ognisko, słodki poczęstunek, jazda konno i mnóstwo baniek mydlanych. W takich klimatach familijnych w piątek, 7 czerwca odbyło się Święto Rodziny w Izbie Muzealnej w Barchaczowie.

To było popołudnie niespodzianek i zaskoczeń. Na początku dzieci zaskoczyły rodziców. Uczniowie z II kl. Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych pod kierunkiem wychowawcy Anny Pyś wystawili dla swoich rodziców słowno-muzyczne przedstawienie opowiadające o realiach życia rodzinnego. W wydarzeniu uczestniczyły młode talenty muzyczne i aktorskie. Pociechy wręczyły również swoim rodzicom upominki. Potem to organizatorzy zaskoczyli najmłodszych. Niespodzianka „wjechała” prawie galopem na teren Izby Muzealnej w Barchaczowie – najmłodsi uczestnicy imprezy brali udział w przejażdżkach konnych. Było też ognisko, słodki poczęstunek i puszczanie tysięcy baniek mydlanych.

Organizatorem Święta Rodziny była Trójka Klasowa Rodziców z II kl. SP w Łabuńkach Pierwszych: Weronika Kowalczuk, Aleksandra Semczuk i Katarzyna Hubala. Pomocą w organizacji imprezy służyła również sołtys Barchaczowa – Pani Elżbieta Kuźma.