niedziela, 15 grudnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Nina, Celina

Siatkówka „na plaży”

Co prawda daleko nam do morza i plaży z prawdziwego zdarzenia, ale letnie klimaty – i to dla aktywnych – zapewniamy. W Łabuniach można było pograć w siatkówkę plażową.


W niedzielę, 4 sierpnia na obiektach Sparty Łabunie  odbył się Turniej Piłki Siatkowej Plażowej „Orlika” Par Mieszanych. O punkty walczyło 8 drużyn w dwóch grupach. Pierwsze miejsce zajęła drużyna  Dudek i Latawiec. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Wilczyńska i Kokoć. Trójkę najlepszych zamknęła ekipa Wiater i Mulawa.  Wybrano też najlepiej punktującą zawodniczkę i zawodnika. Najlepiej punktującą została Katarzyna Dudek, który zdobyła 27 punkty oraz  najlepiej punktującym został Karol Kukułowicz zdobywając 15 punktów .

Nagrody na turniej ufundował Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka. Wydarzenie zorganizował Piotr Latawiec – animator, na co dzień prowadzący zajęcia sportowe na „Orliku” w Łabuniach.

Tymczasem przypominamy, że wciąż możecie zgłosić się na dwa inne sportowe wydarzenia na boisku Orlik w Łabuniach: na Turniej w Badmintonie, który wystartuje w sobotę, 10 sierpnia oraz na  Turniej Piłki Koszykowej „Streetball”, który odbędzie się 23 sierpnia.

Poniżej do pobrania regulaminy tych turniejów, w których przeczytacie do kiedy i jak się zapisywać.