Rodzinny Turniej Sportowy na Orliku -relacja: zdjęcia i filmy

Rodzina to zgrana drużyna. To hasło rodzinnego turnieju sportowego, który w niedzielę, 5 lipca odbył się na Orliku w Łabuniach. Siedemnaście rodzin mimo iście tropikalnej pogody dało się ponieść szalonej zabawie

Największą atrakcją na turnieju były ufundowane przez Wójta Gminy Łabunie – Mariusza Kukiełkę duże, dmuchane kule bumber ball. Dzięki nim udało rozegrać się kilka humorystycznych konkurencji, takich jak: wyścigi w kulach, turlanie kul czy zapasy. Był również tor przeszkód, skoki w workach, strzał na celność do bramki i mecz piłki nożnej. Wszyscy otrzymali nagrody: koszulki, kaszkietówki oraz breloki – a wszystko z logo Gminy Łabunie oraz Gminnego Klubu Sportowego Sparta Łabunie. Najlepsi w danych konkurencjach dostali również puchary. Główna nagroda to trzy wylosowane vouchery do sklepu sportowego – każdy o wartości 500 zł. Podczas wydarzenia zorganizowano również rodzinne grillowanie. Poniżej przedstawiamy wyniki rodzinnego turnieju sportowego “Rodzina to zgrana drużyna”.

Skoki w workach:

I miejsce – Dawid i Tomasz Kania

II miejsce – Alan i Tomasz Kania

III miejsce – Wiktor Gryszyn i Rafał Turowski

Strzał na celność do bramki:

Kat. dzieci – Jakub Byczek

Kat dorośli – Mirosław Zygmunt

Wyróżniający się zawodnicy:

Igor Burdzy

Jakub Bratko

Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka, Gminny Klub Sportowy Sparta Łabunie oraz animatorzy Orlika: Piotr Latawiec i Jolanta Wilkiewicz-Juś.

 

Dziękujemy Sparcie, animatorom sportowym i wolontariuszom za pomoc w organizacji i realizacji wydarzenia a przede wszystkim uczestnikom turnieju. Bez Was nie udałoby się stworzyć sportowej atmosfery!

TOR PRZESZKÓD
TOR PRZESZKÓD
WYŚCIGI W WORKACH
WYŚCIGI W WORKACH
WYŚCIGI W KULACH
TURNIEJ GLADIATORÓW
“TURNIEJ GLADIATORÓW”