Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Katowicach

W dniach 13-14 listopada 2021 r. w Katowicach odbyły się 34 Wagowe Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin W Mistrzostwach wzięło udział ok 600 zawodników z 22 krajów. Siedmioosobowa reprezentacja Zamojskiego KKK walczyła z najlepszymi zawodnikami Europy.

Wszyscy zawodnicy spisali się znakomicie zademonstrowali siłę i waleczność. Niejednokrotnie pokonywali własne słabości i emocje pokazując, że są czołówką najlepszych zawodników w Europie.

Wyniki zawodników Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin, którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Europy w Katowicach: